PODSTAWOWE INFORMACJE

Zgodnie z zasadami zakupów internetowych, możesz odesłać do nas zamówione produkty, bez podania przyczyny lub wymienić na inny rozmiar w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W takim wypadku, pamiętaj żeby dołączyć do przesyłki paragon lub fakturę VAT.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie dotyczy produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie np. koszuli uszytej specjalnie pod Twoje wymiary.

W Oak Root szyjemy małe serie wysokiej jakości ubrań, jesteśmy małą manufakturą, dlatego prosimy o przemyślane zakupy. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej pomóc Ci w doborze rozmiaru. W tym celu stworzyłyśmy tabele rozmiarów, dostępne przy każdym produkcie oraz instrukcję jak prawidłowo zmierzyć swoje wymiary, którą znajdziesz -> TUTAJ.

 

 

ZWROT TOWARU

Jeśli chcesz zwrócić zakupiony towar, poinformuj nas o swojej decyzji odstąpienia od umowy za pomocą poczty elektronicznej lub tradycyjnej. Możesz skorzystać z formularza zwrotu dostępnego poniżej. Nasz adres mailowy to: sklep@oakroot.pl.
Pobierz formularz zwrotu, klikając w link: Formularz odstapienia od umowy

Pamiętaj, że na poinformowanie nas o odstąpieniu od umowy masz 14 dni od momentu otrzymania towaru. Masz kolejne 14 dni na zwrócenie towaru, liczone od dnia odstąpienia od umowy. Przesyłki kieruj na adres: Katarzyna Kułak Ul. Jasionówka 71/1, 16-200 Dąbrowa Białostocka.

Dokonamy zwrotu pieniędzy na Twoje konto w terminie do 14 dni od otrzymania paczki.

 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności, do chwili otrzymania zwracanego towaru z powrotem lub dostarczenia dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Zwracamy koszty wysyłki w wysokości najtańszej oferowanej przez nas przesyłki, koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

Pamiętaj o tym, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu, będące wynikiem korzystania z produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

 

 

REKLAMACJA

Jeśli okaże się, że zakupiony przez Ciebie towar posiada wadę, masz prawo do reklamacji (rękojmia). Możesz:

  • żądać wymiany produktu na wolny od wad,
  • żądać usunięcia wady,
  • złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,
  • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

 

W celu złożenia reklamacji poinformuj nas o swojej decyzji za pomocą poczty elektronicznej lub tradycyjnej. Możesz skorzystać z formularza reklamacji dostępnego poniżej. Nasz adres mailowy to: sklep@oakroot.pl.
Pobierz formularz reklamacyjny, klikając w link:  Formularz reklamacyjny

Rozpatrzymy Twoją reklamację w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia.

Szczegółowe informacje na temat zwrotu i reklamacji znajdziesz w regulaminie sklepu:

https://www.oakroot.pl/regulamin