FILOZOFIA MARKI

W Oak Root projektujemy ponadczasowe, klasyczne kroje ubrań i akcesoria, uszyte z naturalnych polskich tkanin, które będą służyć przez lata. Cały proces produkcji wykonujemy same w naszej pracowni na Podlasiu. Zależy nam aby rzeczy, które robimy były zarówno piękne i funkcjonalne. Staramy się dbać przy tym o środowisko, wprowadzając produkty z recyklingu i less waste.

Tworzymy dla Was ubrania i akcesoria wysokiej jakości, w których będziecie się czuli świetnie, zarówno podczas spaceru w lesie jak i w trakcie zwiedzania wielkich miast.

Cześć!

Czy zastanawiasz się czym jest Oak Root i kto za tym wszystkim stoi? Już śpieszymy z odpowiedzią! 🙂

Oak Root to mała, rodzinna marka, którą zaczęliśmy tworzyć na początku 2018 roku. Pracownia, sprzęt krawiecki i mnóstwo pomysłów – od tego się wszystko zaczęło. Nasz zespół to troje ludzi – dwie Kaśki i Adam, który wspiera nas zawsze i wszędzie 🙂 Pracownia Oak Root to takie miejsce gdzie się tworzy i to całkiem sporo, bo to tutaj projektujemy i szyjemy wszystkie nasze tekstylia, tworzymy grafiki i zdjęcia. Czasem musimy rozszerzyć jej obszar do okolicznych łąk i lasów, gdzie odbywają się sesje, co jest wspaniałe, bo sami też uwielbiamy przebywać na łonie natury, więc jeśli część pracy można przenieść na łąkę, to jeszcze lepiej!

Nasza pracownia znajduje się w Dąbrowie Białostockiej. To mała miejscowość położona w okolicy Biebrzańskiego Parku Narodowego. Inspirujemy się naturą i historiami ludzi, których spotykamy na swojej wędrowniczej ścieżce.

Tworzymy ubrania i akcesoria dla ludzi kochających podróże. Nie ważne, czy są to dalekie wyprawy do odległych państw, czy wycieczki do okolicznych krain. Chcemy żeby każdy miłośnik i miłośniczka podróży czuli się świetnie w tym, co noszą, zarówno w trakcie krótkiego wypadu za miasto jak i podczas wielkich wypraw na drugi koniec świata.

Szyjemy dla ludzi, którzy kochają kontakt z naturą, którzy dbają zarówno o dobry stan swojego organizmu jaki i o stan środowiska naturalnego. Wykorzystujemy tkaniny wyprodukowane w Polsce, z wysoką zawartością naturalnych surowców, takich jak bawełna i len. Dbamy o to, aby nasza produkcja przebiegała w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem naturalnym. Wierzymy, że mimo rosnącego konsumpcjonizmu i mody fast fashion, warto tworzyć rzeczy, które będą służyć przez lata, tak jak to było kiedyś.

O marce odzieżowej Oak Root